Titles you rated
SpectreRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5