Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
BladeRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.5
X-MenRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5