Movies
Ratings
168
Black PantherRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 4.0