Series
Ratings
25- Dimension WRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0