Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0