Titles you rated
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0