Movies
Ratings
125
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5