Titles you rated
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5