Movies
Ratings
639
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.5
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.0