Series
Ratings
64
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Michiko & HatchinRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5- Ming DynastyRated ★ 3.5
Maison IkkokuRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 1.5
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 4.5