Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5