Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
American GodsRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5