Movies
Ratings
697
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 2.5
CasinoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5