Movies
Ratings
950
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5