Series
Ratings
118
BootsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5