Movies
Ratings
1213
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Whale HunterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
ElectionRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5