Movies
Ratings
594
Mood of the DayRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
4th Period MysteryRated ★ 2.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.5
The Descent: Part 2Rated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 2.0