Movies
Ratings
20
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0