Movies
Ratings
954
NightcrawlerRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
We Are Your FriendsRated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 2.5
To the WonderRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 1.5
MommyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 1.5