Titles you rated
Lost HighwayRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0