Movies
Ratings
761
Ode to My FatherRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 1.5
The General's DaughterRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
DriveRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5- The SpyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0