Movies
Ratings
670
San AndreasRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 3.5
The Water DivinerRated ★ 4.0
Nine LivesRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.0
Big GameRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
OngalsRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0