Titles you rated
- 세계테마기행 - 헝가리, 보물상자를 열다Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0