Movies
Ratings
411
Marine BoyRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
PenelopeRated ★ 1.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
PushRated ★ 1.0
Running ManRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0