Movies
Ratings
428
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.5
White NightRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
In Good CompanyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Wanee & JunahRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0