Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0