Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
CastleRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0