Titles you rated
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 4.0
Bergman IslandRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 1.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 0.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
High LifeRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Under the SkinRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 3.0