Series
Ratings
16
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Dogs of BerlinRated ★ 3.5
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.0- The Elon Musk ShowRated ★ 3.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0