Movies
Ratings
176
Tears of the SunRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5