Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0