Movies
Ratings
724
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5