Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.0