Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5