Movies
Ratings
131
IdentityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Nanny McPheeRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5