Movies
Ratings
227
I, FrankensteinRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 1.0
King KongRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0