Movies
Ratings
588
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Monster Family 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0