Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Shadows House Season 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5