Movies
Ratings
494
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5