Titles you rated
Save MeRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5