Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
The UnfairRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0