Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Cat on a Hot Tin RoofRated ★ 3.5
Nineteen Eighty-FourRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Woman of FireRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 4.0