Series
Ratings
245
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
OshinRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0