Titles you rated
HorimiyaRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0