Titles you rated
Black MirrorRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 4.5
The Trust: A Game of GreedRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The DessertRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5