Titles you rated
To Each His OwnRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
Lie with MeRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 5.0