Titles you rated
- MirandaRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0