Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
You're NextRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 1.0