Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 5.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0