Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5